Česká 235, 284 01 Kutná Hora

  327 511 111

  info@linkaduverykh.cz

Kariéra

Přidejte se k nám

Externí pracovník linky důvěry

Rádi bychom přivítali do našeho týmu nového kolegu/novou kolegyni na Linku důvěry v Kutné Hoře.

Požadujeme

  1. Věk minimálně 21 let
  2. VŠ, VOŠ sociálního, psychologického nebo pedagogického zaměření – i studenti
  3. Výcvik Telefonické krizové intervence akreditovaný MPSV – absolvovaný nebo započatý
  4. Základní znalost práce na PC
  5. Spolehlivost a samostatnost
  6. Trestní bezúhonnost

Náplň práce

  1. Vedení hovorů v odpoledních službách (16:00-22:00). Uvítáme i občasnou možnost flexibilně pokrýt dopolední službu
    (8:00-16:00)
  2. Administrativa spojená s vedením hovorů

Nabízíme

  1. Práci na DPP nebo DPČ
  2. Zácvik a pravidelnou supervizi
  3. Intervizní podporu
  4. Možnost osobního a profesního rozvoje
  5. Práci v dobrém kolektivu

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail info@linkaduverykh.cz.

Pracovník Poradny pro lidi v tísni

Hledáme posilu do Poradny pro lidi v tísni v Kutné Hoře.

Požadujeme

  1. VŠ – bakalářské nebo magisterské vzdělání humanitního směru, zejména sociální práce a psychologie, příp. pedagogika
  2. Výcvik v krizové intervenci (v rozsahu 100 hodin)
  3. Minimálně započatý psychoterapeutický výcvik
  4. Trestní bezúhonnost
  5. Základní znalost práce na PC
  6. Spolehlivost a samostatnost
  7. Rozsah praxe: 1 rok v oblasti krizové pomoci (např. linka důvěry), případně psychoterapeutická praxe s prvky krizové pomoci

Náplň práce

  1.  Poskytování krizové pomoci resp. krizové intervence tváří v tvář a emergentní psychoterapie v Poradně pro lidi v tísni dospělým, dětem a rodinám
  2. Administrativní práce spojená s vedením klientské dokumentace
  3. Účast na intervizních a supervizních seminářích, vzdělávání se v oblasti krizové pomoci, psychologie a sociální práce

Nabízíme

  1. Práce na 0,5 až 1,0 úvazek
  2.  Zácvik a pravidelnou supervizi
  3. Intervizní podpora
  5. Práci v dobrém a flexibilním kolektivu
  6. Místo výkonu práce v Kutné Hoře